Ви лікар? Ви хочете бути успішним і захищеним у 2021?

Оновлено: 3 лют.Тоді збагатіться юридичними знаннями, які ви зможете застосувати на практиці!

Для лікарів усіх спеціальностей - Ексклюзивний онлайн курсі від медичного адвоката Радмили Гревцової https://school-kmlc.com/ !

Старт Курсу 20 січня 2021.

Чим унікальний цей курс?

1) Ви дізнаєтеся про все, що необхідно у вашій роботи. У 10 модулях розглянемо права та обов'язки лікаря і пацієнта; запобігання і вирішення конфліктів; медичну інформацію і документацію; якість медичної допомоги (послуг); юридичну відповідальність; правові аспекти онлайн консультування; відкриття лікарем власної справи і багато іншого.

2) За 5 тижнів ви отримаєте концентровану, системну інформацію, яку легко засвоїти і застосувати. У цікавому та доступному викладі.

3) Кожна теза і рекомендація супроводжена конкретними прикладами. «Юридичні рецепти» і алгоритми.

4) Автор і ведуча курсу – адвокат з 20-річним досвідом у медичному праві. Переможець професійного конкурсу «Адвокат року» в номінації «Медичне і фармацевтичне право» у 2017 та 2018, один з лідерів практики у сфері «Медичне право / Фармацевтика» за результатами дослідження «ВИБІР КЛІЄНТА. ТОП 100 юристів України» у 2017, 2018, 2020.

Пані Радмила – міжнародний спікер, кандидат юридичних наук, доцент, університетський викладач з 16-річним досвідом. Вона провела понад 90 семінарів та майстер-класів для лікарів, керівників медзакладів і юристів. Вона розуміє потреби лікарів і вміє навчити кожного!

5) Заняття будуть проходити наживо на зручній платформі для онлайн навчання. Для тих, хто не зміг взяти участь у день занять, доступний запис в особистому кабінеті.

6) Багато корисних матеріалів: чек-листи, презентації, рішення у «медичних» справах, сесія «запитання - відповідь». Доступ до зразків документів.

7) Зручна оплата: можна отримати рахунок або оплати через LiqPay або кредитною картою. Вартість оплати участі у цілому Курсі дорівнює 1 дню роботи адвоката в суді!

Займіться профілактикою юридичних захворювань!

Чимало колег вже зареєструвалося і оплатило участь у курсі (навіть 1-го та 7-го січня!)

Читайте докладну інформацію і реєструйтеся на нашому сайті https://school-kmlc.com/

Є запитання? Телефонуйте нам за тел. +380 (98) 928 38 54 - куратор курсу Інна Хімін, або пишіть на ел. адресу: kyivmedlawcluster@gmail.com .

Ми набираємо обертів! Приєднуйтесь!

До зустрічі на Курсі 20 січня 2021 року!

0 переглядів0 коментарів